ساخت درب پارکینگ ریلی

ساخت و نصب انواع درب پارکینگ ریلی در تهران، درب آهنی کشویی و درب آکاردئونی برای پارکینگ در تهران همراه با حمل و نصب رایگان
ساخت درب پارکینگ ریلی برای انواع آپارتمان ها و منازل ویلایی یکی از امور رایج بعد از پایان ساخت و ساز ساختمان است. همچنین نصب انواع درب پارکینگ ریلی می تواند در حین ساخت و ساز و یا سال ها بعد از اتمام کار باشد و شما به هر دلیلی ممکن است علاقه به تعویض درب پارکینگ ساختمان خود داشته باشید. درب های پارکینگ ریلی به صورت دستی یا به صورت اتومات در بازار موجود هستند که می توانید از آن ها در ساختمان مسکونی یا بسیاری از اماکن دیگر بهره ببرید. ساخت درب پارکینگ توسط متخصصان این فن صورت می گیرد و معمولا در این کارگاه ها ساخت دزدگیر و حفاظ های پنجره و نرده های دیوار و اغلامی این چنینی نیز صورت می گیرد. درب های ریلی می توانند نمای زیبایی به ساختمان شما بدهند و تردد را تا حد زیادی برای شما آسان کنند.

ساخت درب پارکینگ ریلی انواع درب پارکینگ ریلی و کشویی را در این صفحه مشاهده میکنید همچنین ساخت درب ریلی حیاط و آپارتمان در مدل های آکاردئونی کشویی محکم با امنیت بالا انجام میشود ساخت درب ریلی ضد سرقت کرج

درب های ریلی در طرح های مختلفی وجود دارند و با انتخاب طرحی زیبا که با ساختمان شما یک هارمونی را تشکیل دهد، می توانید زیبایی ساختمان خود را چند برابر کنید. یکی از ویژگی های درب های ریلی، صدای بسیار کم آن ها در هنگام باز و بسته شدن می باشد که باعث شده نظر ها به سمتش جلب شود. در بسیاری از مجموعه های مسکونی و تجاری از این درب ها استفاده می شود. در ساخت درب ریلی پارکینگ باید از وزن مناسبی از مواد اولیه بهره برد و میزان مقاومت آن را در برابر باد بالا برد. همچنین شیب و اندازه ی ورودی پارکینگ نیز می تواند در ساخت آن اهمیت داشته باشد. از عملیات جوشکاری زیادی در ساخت درب های کشویی استفاده می شود و کیفیت این جوشکاری ها نیز در نهایت باعث بالا رفتن کیفیت درب می شود. امروزه استفاده از درب های ریلی به دلیل مزایایی که دارد در حال افزایش است.

تلفن تماس برای سفارش و خرید انواع درب ریلی پارکینگ در تهران

09126215957

 درب پارکینگ آکاردئونی

 

درب پارکینگ ریلی

 درب پارکینگ کشویی

بررسی انواع درب پارکینگ ریلی
درب های پارکینگ ریلی می توانند دو لنگه یا تک لنگه باشند. همچنین این درب ها در دو حالت اتومات و دستی موجود است که مدل دستی کمتر استفاده شده و بیشتر از مدل های اتومات آن بهره می برند. درب های دو لنگه ریلی در خانه هایی با پارکینگ بسیار بزرگ کاربرد دارد و تردد را آسان تر می کند. این درب ها در ایران تقریبا مورد استفاده قرار نمی گیرند. در عوض انواع درب پارکینگ ریلی تک لنگه در ایران بسیار پر کاربرد است و طرفداران زیادی دارد. این درب ها اصولا به یک سمت، یعنی به سمت راست یا به سمت چپ باز می شوند. شما با استفاده از درب های ریلی اتوماتیک تا حد زیادی در زمان و انرژی خود صرفه جویی می کنید. گاهی پیش می آید که باز کردن دستی درب های پارکینگ بزرگ برای افراد کار مشکل و خسته کننده ای است. همچنین باز و بسته کردن دستی درب پارکینگ در مواقعی که عجله دارید می تواند بسیار آزار دهنده باشد و زمان شما را تلف کند. تمام این مشکلات با ساخت درب پارکینگ کشویی بر طرف شده است. همچنین مکان هایی که درب ریلی دستی دارند را می توان با صرف هزینه ای کم به درب پارکینگ ریلی اتومات مجهز کرد.
علاوه بر ساختمان ها، از انواع  درب پارکینگ کشویی در مکان هایی نظیر بیمارستان ها، سازمان های بزرگ و بسیاری از کارخانه ها استفاده می شود. این درب ها علاوه بر اینکه تردد را برای شما آسان تر می کنند و زیبایی خاصی را به خانه یا فضای کاری شما می دهند، در عین حال باعث بالا رفتن امنیت می شود. همچنین یکی از ویژگی های این درب ها این است که با قطع برق شما می توانید یا رعایت یک سری نکات به صورت دستی درب را باز کنید.

برای سفارش ساخت و نصب درب کشویی پارکینگ در تهران و کرج با شماره زیر تماس بگیرید

09126215957