تولیدکننده و نصاب انواع حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ پنجره ساده با قیمت مناسب در تهران

یکی از خدمات صنایع فلزی آریا ساخت و نصب نرده حفاظ پنجره آهنی است. هم به صورت تکی و هم به صورت عمده با قیمت مناسب. مشتریان برای خرید حفاظ پنجره لازم نیست به فروشگاه یا کارخانه ما مراجعه کنند چون لازم است ما محل نصب را مشاهده کنیم تا بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد دهیم. از این رو اگر در تهران یا کرج ساکن هستید کافیست با شماره تلفن 09126215957 تماس بگیرید تا در محل نصب حفاظ حاضر شویم. بازدید از محل نصب رایگان است. حتی ما پیش از تحویل کار بیعانه ای دریافت نمیکنیم و پس از ساخت و نصب حفاظ پنجره و رضایت مشتری هزینه دریافت میشود.

 

قیمت ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره

انواع حفاظ پنجره شامل حفاظ های فرفورژه و ساده است که شما میتوانید با توجه به بودجه خود یکی را انتخاب کنید.حفاظ فرفورژه با توجه به تعداد گل های آن قیمت بالاتری دارد. ولی حفاظ ساده نرده ای ارزان تر است و همان حفاظ ساده را هم میتوان با ورزن کمتری ساخت تا با کمترین قیمت برای شما تمام شود. .قیمت پایه برای ساخت هر عدد حفاظ پنجره از 140 هزار تومان است ولی با توجه به نوسان قیمت آهن حتما قیمت روز را تلفنی از ما بپرسید.

حفاظ پنجره فرفورژه

نمونه حفاظ پنجره فرفورژه

 

حفاظ پنجره ساده

عکس حفاظ پنجره ارزان و ساده

 

حفاظ های ساختمان خود را به صنایع فلزی آریا سفارش دهید،با تلفن زیر در همه مناطق تهران

09126215957

 

انواع حفاظ پنجره

کدام حفاظ برای پنجره آهنی استفاده بیشتری دارد؟ حفاظ پنجره فرفورژه از چه نظر دارای اهمیت می باشد؟ آیا می دانید هزینه ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره window fence بر چه اساسی تعیین می شود؟
امروزه معمولا اغلب درب و پنجره های ساختمانی آهنی می باشند، زیرا پنجره های آهنی را می توان با استفاده از حفاظ های مختلف به خوبی در برابر سارقان ایمن نمود؛ در حالی که معمولا درب و پنجره هایی که از جنس آلومینیوم و یا چوب تهیه می شوند، استحکام و مقاومت نمونه های آهنی را ندارند. حفاظ های بسیار زیادی را می توان بر روی پنجره های آهنی نصب نموده، که معمولا بیشترین میزان استفاده مربوط به حفاظ پنجره ساده و حفاظ فرفورژه می باشد. زیرا برخی از افراد تمایل به استفاده از طرح های ساده در پنجره ها دارند، زیرا عقیده دارند که طرح های ساده هرگز قدیمی نخواهند شد. برخی دیگر از افراد بر این باور می باشند که حفاظ پنجره آهنی علاوه بر استحکام، باید بسیار شیک و زیبا نیز باشد. از این رو معمولا حفاظ پنجره فرفورژه را انتخاب می نمایند. حفاظ پنجره فرفورژه را معمولا می بایست قبل از نصب در کارگاه های مخصوص ریخته گری تهیه و تولید نمود. زیرا نیاز به داغ کردن آهن و چکش کاری آن می باشد، تا بتوان طرح های زیبایی را خلق نمود.حفاظ پنجره فرفورژه را معمولا در طرح های مختلفی همچون آکاردئونی، برمودایی، کافه ای، جالیزی و کافه ای اجرا و نصب می کنند. حفاظ پنجره آکاردئونی را میتوان به عنوان حفاظ متحرک استفاده کرد چون به صورت کشویی قابل باز و بسته شدن است و میتوان با یک قفل از داخل آن را ثابت کرد.این نوع حفاظ پنجره از نوع درب آکاردئونی است که در ابعاد پنجره ای ساخته میشوند

حفاظ پنجره متحرکاز انواع حفاظ پنجره دو جداره می توان به نمونه های زیر اشاره کرد :
 محافظ پنجره آکاردئونی
با کارکرد بسیار جالب بصورت تاشو بوده و بصورت آکاردئونی باز و بسته می شود. در فضاهای بزرگ که دارای سطوح وسیعی از شیشه هستند، از آنها استفاده می شود.
حفاظ ابرویی
ظاهر تقریبی آن به شکل ابرو دیده می شود. دارای پهنای بیشتری نسبت به ارتفاع آن می باشد. معمولاً در ساختمانهای بزرگی که از لحاظ معماری به نوعی برجسته و تماشایی هستند، بکار می رود.
 حفاظ پنجره دو جداره باهاماس یا برمودایی
به  عنوان محافظی مقاوم در برابر بادهای طوفان زا و بسیار شدید می باشد. در هنگام باز شدن این حفاظ از لبه بالایی بسته و تنها در لبه پایینی به سمت بالا و شکل سایبان باز می شود.از این محافظ در ساختمان هایی که دارای طراحی کلاسیک می باشند، استفاده می شود.
حفاظ شبه چوب و وینیل
یکی از بهترین و بالاترین سطح ارزشی این محافظ در مقاومت بالای آن در برابر رطوبت و آتش است.بنابراین در فضاهایی که دارای رطوبت زیادی می باشد، مناسب به نظر می رسد. زیرا نسبت به ترک خوردگی و پوسیدگی مقاوم است. البته شایان ذکر است که در جذب گرد و غبار بسیار سریع عمل می کند. بنابراین باید زود به زود نسبت به نظافت آن اقدام نمود.
حفاظ جالیزی
طراحی آن به صورتی است که هوا بخوبی از آن عبور کرده و به سمت داخل و خارج فضا، جریان می یابد.
دارای شیارهایی به پهنای 4 تا 5 سانتی متر می باشد. اگر می خواهیم که حریم داخلی خانه ما حفظ شود. همچنین اگر مایل به کنترل نور و هوای ورودی می باشیم، به نظر می رسد که انتخاب این محافظ مناسب ترین گزینه می باشد.

حفاظ کافه ای
از نظر اندازه کوچک بوده، بطوری که فقط قادر به پوشاندن نیمه پایینی دو لنگه پنجره می باشند.بنابراین نور خورشید در اندازه وسیعی وارد محیط می شود. می توان آن را ترکیبی از حفظ حریم خصوصی و روشنایی نور خورشید دانست.
حفاظ پنجره آکاردئونی

حفاظ پنجره آکاردئونی متحرک

 

حفاظ پنجره با جای گلدان

حفاظ پنجره با جای گلدان

 

حفاظ نیم فرفورژه

حفاظ نیم فرفورژه قیمت مناسب

 

حفاظ پنجره جدید

حفاظ طرح جدید طرح شاخه درخت

 

حفاظ پنجره مدرن

حفاظ  مدرن ، مدل ترکیبی درختی و نرده ای

 

حفاظ پنجره متحرک

حفاظ پنجره متحرک با قفل و لولا

 

حفاظ نرده ای ساده

حفاظ نرده ای ساده

 

اهمیت نصب حفاظ پنجره آهنی

حفاظ پنجره آهنی معمولا می تواند به خاطر مسائل امنیتی و یا برای زیبایی بکار گرفته شود. در مواردی که فقط مسائل امنیتی مد نظر باشد، می توان از حفاظ پنجره ساده استفاده نمود. اما زمانی که علاوه بر امنیت ساختمان، ظاهر و زیبایی ان نیز مد نظر بوده، حفاظ پنجره فرفورژه گزینه مناسب تری می باشد. حفاظ پنجره فرفورژه معمولا باعث می شود که نمای ساختمان ظاهری بسیار شیک و زیبا پیدا نموده، بدین ترتیب معمولا اغلب افراد تمایل دارند که حفاظ های پنجره و حتی نرده هایی که در منزل خود مورد استفاده قرار می دهند، از نوع فرفورژه باشند. حفاظ پنجره فرفورژه باعث می شود تا نمای ساده به یک نمای بسیار شیک و زیبا تبدیل شود. بدین ترتیب افراد زیادی در شهر های مختلف پیدا می شود، که حفاظ های قدیمی پنجره ها را با حفاظ های پنجره فرفورژه تعویض می نمایند. با توجه به تنوع در حفاظ پنجره فرفورژه معمولا سلیقه های مختلفی را راضی نموده، در نتیجه میزان استفاده از این حفاظ ها از سایر حفاظ های پنجره بیشتر می باشد.

حفاظ پنجره کشویی

بهتر است که انواع حفاظ پنجره آهنی توسط افراد ماهر ساخته و نصب شوند. زیرا در صورتی که این حفاظ ها به خوبی ساخته و یا نصب نشوند، ممکن است که از استحکامی که مد نظر بوده را نداشته باشند. زیرا جوش هایی که برای ساخت حفاظ انجام می شود، باید با کیفیت بالا انجام شده باشند، تا دوام مناسبی داشته باشند. از طرفی برای حفظ امنیت ساختمان و زیبایی کار می بایست طرح ها بسیار منظم و به صورت قرینه نصب شوند، تا شکیل و زیبا تر به نظر برسند. هزینه ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره با هم متفاوت می باشد، یعنی بر اساس ساده و یا طرح دار بودن حفاظ و سایر موارد این قیمت ها با هم فرق دارد. بهتر است که عملیات ساخت و نصب حفاظ پنجره بر اساس سلیقه افراد طراحی و اجرا شده، سپس قیمت گذاری انجام شود. با صنایع فلزی آریا میتوانید حفاظ های پنجره ساده و حتی فرفورژه را با کمترین قیمت ها نصب کنید.

 

حفاظ پنجره از داخلساخت حفاظ پنجره دوجدار،متحرک و از داخل

حفاظ پنجره دو جداره، با توجه به تنوع بالا و زیبایی خاص،  هنری دکوراتیو در ساختمان شما محسوب می شود.با استفاده از حفاظ پنجره دو جداره، امنیت ساختمان مسکونی خود را بالا برده و از شر سارقان خلاصی یابید.

پنجره دو جداره
در اصطلاح فنی به عنوان UPVC   شناخته می شود.  اما در کشور ما به پنجره هایی گفته می شود که جنس قاب آنان فلزی باشد. شیشه بکار رفته در آنها نیز دو جداره است.
جنس پنجره های دو جداره از ماده سخت و با استحکام UPVC است. عدم اتلاف انرژی حرارتی و برودتی و مقاومت در برابر تعریق به شکل چند محفظه ای آنان برمی گردد.

حفاظ پنجره دو جداره و کاربرد آن
بهتر است به دلایل زیر اقدام به نصب حفاظ پنجره دو جداره، در ساختمان مسکونی خود بنمایید:
•    مانع ضربه خوردن به شیشه خواهد شد.
•    شرایط ایمنی و درجه امنیت خانه مسکونی را بسیار بالا خواهد برد.
•    متنوع و در اشکال ظاهری زیبایی ساخته و نصب می گردد.
•    در طبقات بالا نیز از طریق سقوط نکردن، نرخ امنیت و آرامش خانه را بالا می برد.
•    به زیبایی دکوراسیون معماری داخلی و در بعضی موارد به ظاهر نمای ساختمان کمک می کند.

قسمت های مختلف حفاظ
حفاظ پنجره دارای چهار قسمت اساسی است.
•    ریل
حاشیه شیار را تشکیل و در بالاترین و پایین ترین قسمت محافظ قرار دارد.
•    شیارها
اشکال محافظ پنجره را مشخص می نمایند.
•    تنظیم کننده شیار ها
در تنظیم نور و هوای ورودی نقش داشته، از طریق آن می توان شیب و شرایط متحدالشکل قرار گرفتن شیارها را تنظیم کرد.
•    زوار داخلی
در حالت عمودی با بسته شدن حفاظ موجبات بسته شدن پانل ها می شود.

انواع حفاظ پنجره دو جداره
امروزه حفاظ پنجره دو جداره دارای تنوع رنگ، طرح و اشکال مختلفی است، که در انواع استیلی، آهنی، فلزی، فرفوژه و... ساخته می شود.
فر لفظی فرانسوی به معنای آهن و فوژه یعنی کوبیده شده.
طریقه ساخت فرفوژه این است که میله های آهنی در کوره قرار داده می شود. سپس میله های گداخته شده روی سندان کوبیده می شوند. بعد از آن نوک یا انتهای آنان را به اشکال مختلف تیز یا فلش دار تغییر می دهند.

 

تلفن تماس برای سفارش ساخت حفاظ پنجره آهنی در تهران و کرج

09126215957