صنایع فلزی آریا تولید کننده درب آکاردئونی استاندارد برای ایجاد امنیت ساختمان ، درب حفاظ آکاردئونی آپارتمان،درب اکاردئونی دولنگه برای پارکینگ و حیاط و مغازه

ما برای فروش درب آکاردئونی در تهران و کرج بازدید رایگان از محل نصب انجام میدهیم حتی اگر سفارش شما فقط یک لنگه درب حفاظ باشد

قیمت حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی با توجه به مقدار آهن به کار رفته در آن متغیر است و انواع مختلفی همچون دوخم چهار خم ،دو گل و سه گل و گل برجسته و ساده دارد که همه این مدل ها قیمت های متفاوتی دارد

مثلا قیمت هر متر مربع درب اکاردئونی آهنی مدل ۲ خم حدود 180 هزار تومان است در صورتی که مدل چهار خم هر متر مربع 200هزار تومان است. به هر حال شما میتوانید برای اینکه قیمت حفاظ درب آکاردئونی مورد نیاز خود را  بدانید با شماره 09126215957 تماس بگیرید.این روزها به علت گرانی شدید آهن در کشور  فروش این درب ها کاهش داشته است ولی مصرف کنندگان باید بدانند که ایجاد امنیت خود نوعی سرمایه گذاری و محافظت از سایر اموال است و در هر صورت شما میتوانید با خرید درب آکاردئونی ارزان که عکس آن را در زیر میبینید امنیت را برای خود ایجاد کنید

 

درب آکاردئونی ارزان

ارزان ترین مدل درب آکاردئونی ، حفاظ آکاردئونی ساده،دو خم

مرکز فروش درب آکاردئونی در تهران

مرکز فروش درب های آکاردئونی آهنی و انواع نرده حفاظ ساختمان در بازار آهن شاداباد است .  اینجا بورس آهن فروشان ، میلگرد فروشان و درب و پنجره سازان تهران است. فروشگاه و کارگاه صنایع فلزی آریا نیز در این منطقه واقع شده است . ولی شما لازم نیست برای خرید یک لنگه درب اکاردئونی وقت و هزینه صرف کنید و به اینجا بیایید . برای خرید حفاظ اکاردئونی کافی است با ما با شماره 09126215957 تماس بگیرید. بازدید از محل نصب درب رایگان است.حتی ما قبل از نصب درب بیعانه ای هم دریافت نمیکنیم و پس از ساخت و نصب درب حفاظ و در صورت رضایت شما هزینه دریافت میشود.انواع درب اکاردئونی را میتوانید مشاهده کنید.

انواع درب آکاردئونی آپارتمان تولید شده در صنایع فلزی آریا

 

درب آکاردئونی

درب حفاظ  ورودی ساختمان مدل سه گل چهار خم ، گل برجسته ، رنگ کوره ای و پتینه کاری شده

 

درب آکاردئونی

درب اکاردئون مدل سه گل ،چهار خم ، رنگ کوره ای استاتیک

 

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی آهنی مدل سه گل، رنگ کوره ای استاتیک، طرح گل برجسته

 

درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی مدل سه گل ، دو خم ، رنگ کوره ای استاتیک

سایر تولیدات صنایع فلزی آریا شامل حفاظ پنجره و حفاظ روی دیوار است ، حفاظ پنجره در طرح های ساده و ارزان و فرفورژه  کمی گران تر تولید میشود که شما میتوانید با توجه به بودجه و سلیقه خود یک مدل را انتخاب کنید.همچنین انواع حفاظ روی دیوار شامل حفاظ بوته ای یا شاخ گوزنی یا لیلوم است. در هر صورت شما میتوانید با هر بودجه ای که داشته باشید خانه خود با را حفاظ های آهنی ساختمان ایمن تر کنید . حفاظ هایی که ساده هستند و ارزان و فقط خاصیت ایجاد امنیت دارند و یا حفاظ هایی که بیشتر روی آنها کار شده و علاوه بر ایجاد امنیت میوانند به خانه شما زیبایی ببخشند.

 

درب آکاردئونی چوبی و  pvc درب آکاردئونی چوبی و چرمی و درب آکاردئونی pvc  هم که این روزها بسیار پر طرفدار هستند فقط جنبه زیبایی در دکوراسیون داخلی دارد و برای ایجاد امنیت کاربرد ندارند. از این درب ها به عنوان پارتیشن یا جدا کننده فضا استفاده میشود.

ولی از درب های آکاردئونی آهنی یا فلزی میتوان به عنوان بهترین حفاظ ضد سرقت برای درب آپارتمان یا مغازه و پارکینگ استفاده کرد

مزیت این درب ها کم جا بودن و راحتی باز و بسته شدن آن است که چون به صورت ریلی یا کشویی باز و بسته میشود جای کمی میگیرند. به این درب ها درب تاشو هم میگویند.

 

 

 

 

مزیت حفاظ های آکاردئونی برای درب آپارتمان

در مقوله سرقت، همیشه پیشگیری و حفظ جوانب احتیاط لازم است. چراکه در صورت بروز حادثه، احتمالاً یا غیرقابل جبران خواهد بود، و یا اینکه جبران آن بسیار سخت است. امروزه از سویی با افزایش شهرنشینی، گسترش آپارتمان ها و زندگی در آن‌ها را شاهد هستیم. اهالی یک منطقه و محله دیگر مانند سابق یکدیگر را نمی شناسند و همین امر نرخ سرقت ها را هم افزایش داده است. از سوی دیگر، غلیرغم ظهور و وجود تکنولوژی ها و ابزار امنیتی مختلف، همچنان روش‌های سنتی تر مرسوم هستند و کارایی خود را هم کماکان حفظ کرده اند. یکی از دلایل این امر را می توان تفاوت نرخ قیمت ابزار حفاظتی سنتی‌تر و تکنولوژی‌های روز و مدرن دانست. درب آکاردئونی یکی از متداول ترین ابزار حفاظت است که می تواند یک لایه اضافه امنیتی به درب ورودی منزل، پارکینگ، مغازه، کارگاه یا ... شما اضافه کند.

مزیت حفاظ آکاردئونی


حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان که به صورت خلاصه آن را درب آکاردئونی هم می نامند، نوعی حفاظ آهنی امنیتی هستند معمولاً جلوی درب های ورودی نصب می‌شوند تا به امنیت آن‌ها کمک کنند. خیلی ها این درب ها را با نام درب ضد سرقت می شناسند. دلیل این نامگذاری هم احتمالاً همانطور که حدس زده باشید، الهام گرفته شده از ساز آکاردئون است و به ویژگی کشویی و کرکره‌ای بودن آن ها اشاره دارد. همین ویژگی تاشو بودن در واقع یکی از نقاط قوت این درب ها، یعنی اشغال فضایی بسیار کم هم است. این امر به خصوص در زمان بسته بودن این درب ها مشهود است که کاملا فشرده می شوند و فضایی چند برابر کمتر از اندازه‌ی واقعی خود در زمان باز خودن را اشغال می‌کنند. بنابراین، اگر مشکل محدودیت فضا دارید، و یا اینکه راه پله ی کوچکی دارید،‌ حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان بهترین گزینه برای شما خواهد بود.
علاوه بر مزیت فوق، این نکته را هم می‌توان اشاره کرد که در ساخت درب های آکاردئونی از چند ردیف قوطی فلزی استفاده می شود و به صورت فلز یکپارچه نیستند. بنابراین، این درب ها در مقایسه با درب های یک‌تکه فلزی وزن کمتری هم دارند و از آنجایی که بخش اعظم قیمت این درب ها مربوط به وزن فلز و آهن آن است، طبعاً قیمت حفاظ درب آکاردئونی کمتر خواهد بود.
در طی سال های اخیر شاهد افزایش استفاده از درب های ضد سرقت هستیم. بحث پیرامون درب های ضد سرقت در حوصله این متن نیست. ولی نکته‌ی درخور توجه در مورد افرادی است که همچنان از درب های قدیمی و یا چوبی استفاده می‌کنند و قصد دارند به امنیت محیط مسکونی و یا تجاری خود بیفزایند. در این شرایط تعویض تمام درب نه تنها هزینه ی بیشتری به همراه دارد، بلکه سختی بیشتری هم دارد. چراکه اگر بخواهید از درب های ضد سرقت استفاده کنید، نیاز به چهارچوب مخصوص و جدید دارید که این کار زحمت و هزینه اضافه برای شما به همراه دارد. در این شرایط می توانید از درب های آکاردئونی به عنوان یک لایه مطمئن و ایمن استفاده کنید.

درب آکاردئونی پارکینگ


نکته ی قابل توجه و تذکر دیگر در این مورد است که بر خلاف تصور عموم که حفاظ های ضد سرقت آکاردئونی را مخصوص و محدود به درب های منزل و آپارتمان می‌دانند، این حفاظ ها می توانند در مکان های مختلف به کار گرفته شوند. برای مثال، می توانید از آن ها عنوان درب گاراژ، درب پارکینگ، درب مغازه و ... هم استفاده کنید و دیگر نگران تامین امنیت آنجا نباشید. در صورت تمایل می تواند، از پروفیل های ضخیم تری استفاده کنید و امنیت آن را حتی بیش از پیش کنید.
در هنگام سفارش و یا تحویل گرفتن درب های آکاردئونی، بهتر است به جنس آهن به کار رفته، تعداد لوزی‌های به کار رفته، نوع، طراحی و جنس دستگیره،‌ جنس بلبرینگ های زیر درب و نرم و روان بودن آن‌ها، رنگ درب و جنس رنگ به کار رفته توجه کنید. علاوه بر این، دقت کنید که بعضی از این درب ها فقط دارای یک قفل هستد و برخی دارای دو قفل. درب های دارای دو قفل معمولاً دارای یک قفل روکار و یک قفل توکار هستند که همین امر به امنیت این درب ها اضافه می کند. بنابراین همیشه سعی کنید این نوع از درب های دو قفله را تهیه کنید،‌ چرا که شاید بتوان آن‌ها را بهترین حفاظ درب آپارتمان دانستند. در صورتی که بنا به هردلیلی امکان نصب دو قفل را نداشتید، توجه داشته باشید که درب های دارای قفل‌های توکار امنیت بیشتری دارند.

تلفن تماس برای سفارش و خرید حفاظ اکاردئونی آهنی در تهران و کرج

09126215957