یکی از تولیدات پرفروش صنایع فلزی آریا حفاظ روی دیوار در تهران است. که پس از بازدید رایگان از محل نصب ، متراژ و قیمت حفاظ ها محاسبه شده و کار تولید آن شروع میشود. حفاظ های دیواری آریا با قیمت های متفاوت و مدل های مختلف با هرنوع سلیقه سازگار است و با هر میزان بودجه قابل اجراست.

برای خرید و سفارش ساخت حفاظ روی دیوار در تهران ، کرج ، اسلامشهر ،لواسان و حفاظ شاخ گوزنی رودهن با شماره تلفن 09126215957 تماس بگیرید. زمان تحویل کار به مشتریان با توجه به متراژ حفاظ ها از 3 روز تا یک هفته است و نصب آن نیز یک روز زمان میبرد

برای ایجاد امنیت در سایر قسمت های خانه نیز میتوانید از نرده حفاظ های دیگر آریا استفاده کنید. درب آکاردئونی برای حفاظ ورودی منزل یا درب آپارتمان و حفاظ پنجره در مدل های ساده،مدرن و فرفورژه ، و نرده حفاظ بالکن و تراس در مدل های نرده ای ساده و فرفوژه

قیمت نرده حفاظ روی دیوار

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی با تراکم 8 سانتی متر و ارتفاع 50 سانتی متر  60000 تومان

قیمت هر متر حفاظ بوته ای با تراکم 8 سانتی متر و ارتفاع 110 سانتی متر  93000 تومان

قیمت هر متر حفاظ نامنظم با تراکم 15 سانتی متر و ارتفاع 140 سانتی متر  154000 تومان

قیمت هر متر حفاظ نیزه ای با سر نیزه یک طرفه و ارتفاع 140 سانتی متر  170000 تومان

قیمت هر متر حفاظ نیزه ای با سر نیزه دو طرفه و ارتفاع 140 سانتی متر  185000 تومان

توجه داشته باشید که با توجه به افزایش روز افزون قیمت آهن برای استعلام قیمت دقیق با شماره 09126215957 تماس بگیرید.

حفاظ روی دیوار
بسیاری از افراد حفاظ روی دیوار را وسیله ای برای عدم ورود دزد به داخل منازل می دانند. از این رو در اغلب شهر ها این موضوع جا افتاده که ایمنی هر خانه ای معمولا با حفاظ های مناسبی که بر روی دیوار نصب شده، تامین می گردد. زیرا معمولا دیوارهای ساختمان ارتفاع زیادی ندارند. حفاظ های روی دیوار با طرح های متنوع و زیبایی که داشته، علاوه بر حفظ امنیت منازل یا هر مکان دیگری، به زیبایی آن نیز می افزایند. زیرا معمولا این حفاظ ها را افراد و شرکت های سازنده با طرح و ابعاد گوناگونی تهیه و تولید می نمایند. حفاظ ها پس از نصب اگر به خوبی رنگ آمیزی شوند، می توانند جلوه خاصی به خانه ها داده، بدین ترتیب سبب زیبایی نمای ساختمان ها نیز می شوند.


انواع حفاظ روی دیوار

حفاظ روی دیوار را به طور معمول از جنس فولاد و آهن تهیه می کنند، زیرا معمولا مقاومت آن بسیار بالا بوده و قیمت به مراتب ارزان تری نیز از محصولاتی مانند آلومینیوم یا استیل دارد. معمولا طرح های مختلفی از نرده حفاظ روی دیوار را می توان انتخاب نموده، که هر کدام از آنها ممکن است با برخی از سلیقه ها سازگار و با برخی از سلیقه ها نیز ناسازگار باشد. بدین ترتیب بهتر است که هر فردی بر اساس سلیقه خودش نسبت به انتخاب حفاظ روی دیوار اقدام نماید.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

این نوع از حفاظ همانطور که از نام آن پیداست بی شباهت به شاخ گوزن ها نبوده، و یکی از پرطرفدار ترین طرح برای حفاظ روی دیوار نیز به شمار می رود.

 

حفاظ بوته ایحفاظ بوته ای

این نوع از حفاظ ها به شکل بوته یا درختچه هایی با شاخ و برگ های مختلف می باشند.نوک آن ها به صورت تیز برش داده شده و به سمت بیرون و درون حالت دارند.

 

حفاظ نیزه ای
حفاظ نیزه ای

ارزان ترین نوع حفاظ روی دیوار که نیزه هایی می باشند که با ارتفاع مناسب تهیه شده، سپس با فاصله مناسب از همدیگر بر روی دیوار نصب می شوند.

 

حفاظ نامنظم
حفاظ نامنظم

این نوع از حفاظ ها نیز شکل خاصی نداشته و به صورت شاخه هایی به هم تنیده شده می باشند. معمولا این حفاظ ها برای باغ ها مناسب تر می باشند.

 

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

این حفاظ های دیواری شبیه به گل لیلیوم هستند و گران ترین نوع حفاظ است چون هم آهن بیشتری در آن به کار میرود و هم ساخت و رنگ آمیزی آن وقت بیشتری میبرد


 
مزایای استفاده از حفاظ روی دیوار

حفاظ روی دیوار معمولا باعث می شود تا نیازی به افزایش ارتفاع دیوار ها نباشد. بدین ترتیب هزینه ها تا حد زیادی کاهش می یابند. همچنین زمانی که دیوارهای یک خانه حفاظ مناسب داشته باشند، دیگر نیازی به صرف هزینه های بسیار زیاد برای دوربین های مدار بسته نیز نمی باشد. حفاظ روی دیوار خود به عنوان یک دزدگیر عمل نموده و باعث می شود که هرگز شخصی حتی فکر عبور از آنها را نیز نکند، زیرا معمولا بسیار بلند بوده و راه فراری نیز ندارند. بدین ترتیب احتمال گیر افتادن در آنها بسیار زیاد می باشد. از این رو معمولا بسیاری از افراد حفاظ روی دیوار با شکل های مختلف را برای منازل و یا باغ های خود انتخاب می نمایند. بدین ترتیب می توانند از اموالی که دارند به خوبی و با اطمینان کامل محافظت نمایند.

یکی از مسائلی که در استفاده از انواع حفاظ برای افراد اهمیت زیادی داشته، شیک و چشمگیر بودن آنها می باشد. زیرا معمولا مدت زمان استفاده از این حفاظ ها طولانی و یا در اصل همیشگی بوده و نیاز است که از نظر بصری نیز ظاهری مناسب داشته باشند. البته زیبایی حفاظ روی دیوار می بایست با رعایت کلیه نکات امنیتی انجام شود، زیرا هدف اصلی از استفاده آنها امنیت می باشد.


پرفروش ترین حفاظ های دیواری

از جمله حفاظ های روی دیوار که کاربرد زیادی داشته، می توان به حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ نیزه ای و حفاظ های نامنظم اشاره نمود.انواع نرده حفاظ آهنی دیوار وجود دارند که شما می توانید با توجه به سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب نمایید. در این بخش از این مقاله انواع نرده حفاظ آهنی ساختمان برای دیوار را برای شما معرفی خواهیم کرد و همچنین ویژگی های آن ها از جمله ویژگی ظاهری آن ها را بیان خواهیم کرد تا کمکی هر چند کوچک در انتخاب نرده حفاظ آهنی به شما کرده باشیم.
 
نرده حفاظ  بوته ای برای دیوار
یکی از انواع نرده حفاظ های آهنی ساختمان که برای دیوار کاربرد دارد حفاظ بوته ای می باشد. این نوع حفاظ از شاخه های فلزی پر پیچ و تاب ساخته شده است که بسیار تیز هستند. این نوع حفاظ به دلیل پیچیدگی شاخه های آن و تیزی نوک آن بسیار زیبا و غیر قابل عبور می باشند. این نوع حفاظ امنیت بیشتری برای ساختمان شما به ارمغان خواهد آورد. عرض این نوع حفاظ بیش از 50 سانت است و به همین دلیل تمامی دیوار را تحت پوشش قرار می دهد.

نرده حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار
حفاظ شاخ گوزنی دارای ظاهر و جنس بسیار عالی می باشد و از قطعات فلزی که به شکل های مختلف خم شده اند ساخته شده است. این نوع حفاظ دیوار توسط دستگاه های تیزرو بریده شده است. یکی از بهترین و پر فروش ترین حفاظ های آهنی ساختمان برای دیوار این نوع حفاظ می باشند. ارتفاع این نوع حفاظ به 50 تا 120 سانت می رسد و تراکم آن 8،10،12 می باشد. برای رنگ آمیزی این نوع حفاظ از رنگ های روغنی، کوره ای و پودری استفاده می شود.


 

تلفن تماس برای سفارش ساخت حفاظ آهنی روی دیوار در تهران و کرج

09126215957

 

 

 

https://adinesazan.ir/   http://amirdaneshzadeh.ir/  https://kimiafood-co.com/   آریا تهویه    گل سنگ   دایان مارکت  پاداش نما  ویکی الکترونیک

        https://uptomedicine.ir/     خدمات دندانپزشکی