ساخت و نصب نرده حفاظ بالکن ساختمان در تهران و کرج و اسلامشهر در جدید ترین طرح ها، ارائه بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در ساخت نرده فلزی بالکن و تراس در طرح های فرفورژه کلاسیک و ساده مدرن

نمونه کارهای حفاظ بالکن ساخته و نصب شده توسط صنایع فلزی آریا را در این صفحه مشاهده میکنید

برای سفارش ساخت و نصب حفاظ بالکن و تراس در تهران با شماره 09122111190  09126215957 تماس بگیرید

 

حفاظ بالکن تهران

حفاظ بالکن

حفاظ بالکن شیک

حفاظ بالکن جدید

نرده

حفاظ بالکن زیبا

حفاظ بالکن طرح جدید و شیک

حفاظ بالکن فرفورژه

حفاظ بالکن آکاردئونی کشویی متحرک

 

 نرده فلزی بالکن و تراس را در بسیاری از خانه های آپارتمانی و ویلایی و حیاط دار که شامل ایوان می شوند مشاهده کرده اید. نرده بالکن ساختمان در طرح های ساده و فرفورژه تولید و نصب میشود.این نرده ها برای حفظ امنیت شما و تمام افرادی که به منزل شما رفت و آمد دارند بسیار مهم است. در واقع می توان گفت که بعد ساختن یک ساختمان مستحکم و مقاوم در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی احتمالی، مهمترین اصلی که باید به آن بپردازید، امنیت ساختمان است. یک سری اقدامات و تجهیزات امنیتی جهت جلوگیری از سرقت های احتمالی توسط سارقین و امنیت افراد خانواده در برابر عوامل بیرونی باید در منزل شما پیاده سازی شوند. این اقدامات می تواند شامل نصب حفاظ روی دیوار نظیر حفاظ سر نیزه ای و حفاظ شاخ گوزنی ، درب ضد سرقت فلزی و نرده ی دزدگیر پنجره باشند. در کنار اینها یک سری اقدامات هستند که برای جلوگیری از عوامل بیرونی نظیر سارقین به کار نمی روند. برای مثال نرده آهنی ایوان جلوی هیچ سارقی را نمی گیرد اما برای حفظ ایمنی و امنیت ضروری است.

 نرده فلزی بالکن و تراس

معمولا ایوان تا سطح زمین فاصله دارد. این فاصله با توجه به نوع ساخت منزل می تواند زیاد یا کم باشد. به هر دلیلی اگر شما نتوانید کنترل خود را حفظ کنید و به پایین پرت شوید، می تواند خسارات جانی جبران ناپذیری را برای شما داشته باشد. با صرف هزینه ی اندک می توانید اقدام به نصب نرده فلزی بالکن و تراس کرده و ایمنی را برای خود و خانواده ی خود به ارمغان آورید. زمانی که صحبت از کودکان و فرزندانمان است هیچ ریسکی جایز نیست. کودکان در سنین پایین بسیار سر به هوا و بازیگوش هستند. اگر در خانه ی شما نیز کودکی زندگی می کند، نصب نرده فلزی برای بالکن یا ایوان ساختمان امری کاملا ضروری است.

 
 خرید نرده فلزی بالکن و تراس در تهران

صنایع فلزی آریا تولیدکننده انواع نرده و حفاظ فلزی بالکن و تراس در تهران و کرج است .برای خرید انواع نرده آهنی بالکن فرفورژه و ساده با شماره تلفن 09126215957 تماس بگیرید.

برای خرید نرده فلزی بالکن و تراس می توانید به بسیاری از کارگاه ها و فروشگاه هایی که به تولید و عرضه نرده حفاظ ساختمان میپردازند مراجعه کنید. بورس تولید کنندگان نرده حفاظ فلزی ساختمان در تهران در بازار آهن شاداباد است.مدل های متنوعی از نرده های آهنی برای تراس و بالکن در این بازار موجود است. شما می توانید بر اساس رنگ بندی ها و دکوراسیون منزل خود، طرح و رنگ مناسبی را انتخاب و خریداری کنید. همچنین فروشگاه های اینترنتی نیز مکان مناسبی برای مشاهده ی مدل های متنوع این محصولات هستند. می توانید رنج وسیعی از نرده فلزی بالکن و تراس را در فروشگاه های اینترنتی مشاهده کرده و قیمت آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید. نهایتا بر اساس بودجه ای که در اختیار دارید می توانید اقدام به خرید کالای مورد نظر خود کنید. با توجه به نوسانات قیمت آهن در بازار، بهتر است قیمت محصولات را در زمان خرید استعلام کنید. به یاد داشته باشید که صرف این هزینه ی اندک در مقابل ایمنی شما و عزیزانتان بسیار ناچیز است.