در هنگام خرید درب آهنی حیاط yard door شما باید چندین نکته و مورد را در نظر گرفته و سپس اقدام به خرید کنید. اگر شما به عنوان شخصی که در بازار خرید و فروش مسکن، اقدام به ساخت ساختمان می کنید، حتما به این امر واقف هستید که زمان فروش ساختمان، اولین موردی که مورد توجه خریداران قرار می گیرد و اولین برخورد آنها با درب ورودی و درب آهنی حیاط می باشد. بنابراین انتخاب یک درب آهنی حیاط مناسب با توجه به ساختمان، می تواند تاثیر مثبتی بر روی خریداران داشته باشد.

صنایع فلزی آریا به مدیریت آقای عبدی سازنده انواع درب حیاط آهنی در طرح های فرفورژه،کلاسیک ،طرح های ساده و شیک در رنگ های مختلف به سفارش مشتری، و انواع نرده آهنی درب و پنجره، از محصولات حفاظ پنجره این کارخانه هم دیدن کنید

تلفن تماس برای سفارش درب حیاط آهنی در تهران و کرج

09126215957

درب آهنی حیاط سنگین
 
ویژگی های یک درب آهنی حیاط خوب

شما در زمان خرید یک درب آهنی حیاط می بایست چندین نکته را مد نظر داشته باشید. اولین نکته بسیار مهمی که در هنگام خرید می بایست به آن توجه کنید، این مورد می باشد که این درب برای حیاط می باشد و یا کارکردی به عنوان درب پارکینگ خواهد داشت. برای اینکه هر کدام از این کاربری ها دارای شرایطی هستند برای مثال تعداد دفعات باز و بسته شدن درب پارکینگ به مراتب بیشتر از درب حیاط می باشد.
دومین مورد با اهمیت در انتخاب یک درب حیاط خوب اندازه درب می باشد. شما زمانی که می خواهید یک درب آهنی حیاط خریداری کنید، باید با توجه به اندازه دقیقی که برای درب در ساختمان در نظر گرفته شده است خریداری کنید. معمولا استاندارد درب های حیاط و پارکینگ در ورودی های بسیار بزرگ 6 متر و در ورودی های متوسط 3 متر می باشد و ارتفاع درب را نیز معمولا 210 سانتیمتر در نظر می گیرند.  
جنس درب حیاط نیز بسیار مهم می باشد. شما باید نوعی از آهن یا فلز را انتخاب کنید که در طول زمان دچار مشکل نشود. بهتر است در این مورد هنگام خرید با یک مشاور صحبت کنید. همچنین برای رنگ کردن درب آهنی حیاط بهترین زمان تابستان می باشد. که هوا تقریبا پایدار می باشد و گرد و غباری وجود ندارد.

درب آهنی حیاط کنترلی
 
انواع درب آهنی حیاط
معمولا درب حیاط به طور کلی به دو صورت می باشد یا درب فلزی دو لنگه می باشد و یا به صورت درب فلزی ریلی و نفر رو می باشد. بعضی از مردم هم تمایل دارند از درب آکاردئونی برای ورودی حیاط استفاده کنند.که باز و بسته شدن آن کشویی و کم جا و راحت است.
از درب فلزی دو لنگه هم برای ورود به حیاط و هم پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا از این درب ها زمانی استفاده می شود که درب ورودی ساختمان از نقطه ای دیگری می باشد. این درب ها را هم می توان به صورت دستی و به صورت الکترونیکی باز و بسته کرد.
از درب های ریلی فلزی و نفر رو، معمولا برای ساختمان هایی استفاده می شود که ورود به ساختمان و پارکینگ از یک نقطه می باشد. بدین منظور برای اینکه برای هر مرتبه ورود و خروج افراد نیاز نباشد که درب بزرگ را باز و بسته کنند، درب کوچکتری در کنار درب آهنی حیاط طراحی می کنند تا ورود افراد به ساختمان از این درب صورت بگیرد.

درب آهنی حیاط فرفورژه
شکل ظاهری درب ها
همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، اولین برخورد هر شخص با ساختمان در ابتدا با درب ورودی می باشد. امروزه درب های ورودی به شکل های مختلفی وجود دارند و پرطرفدارترین آنها درب های فرفورژه آهنی می باشد. انواع دیگر درب ها همچون درب چوبی نیز وجود دارد ولی به دلیل مقاومت، بیشتر درب های آهنی و فلزی مورد توجه می باشد.
مورد بعدی که در رابطه با شکل ظاهری درب ها تاثیر بسزایی دارد، رنگ درب ها می باشد. رنگ ها معمولا القا کننده یک حس و حالت به بیننده می باشند. معمولا بیشتر درب های حیاط و پارکینگ را به رنگ مشکی طلایی و یا به صورت سرمه ای طلایی می باشد. البته از رنگ سفید مشکی نیز استفاده فراوانی می شود.

 ساخت انواع درب حیاط آهنی در تهران، تلفن سفارش :  09126215957